27 28 29 30 31

Utolsó kommentek

2009.10.05. 22:50 Schocex

Na ki a király ?

Van focibajnokság az egyetem és gondoltuk, hogy nevezünk egy interkultúrális csapattal. Hát neveztünk is. Ma este Péterváron olyan szar idő volt de olyan, hogy azt elmondani is nehéz. Szakadó eső, volt vagy 5-8 fok és orkán erejű szél. A szél ma ténneg brutális volt, az elmúlt 1,5 hónapban ma volt a legszarabb idő. Na mikor máskor lett volna az első meccsünk ha nem ma este és hát persze, hogy a szabad ég alatt játszunk. Tehát eső, hideg és sötét. Ezek voltak a kilátások. Átöltöztünk, sapka, sál, kesztyű minden ami kell. Állítólag a suli legjobb csapata ellen játszottunk, harmad vagy negyedévesek nememlékszem. Kétszer 20 perc a játékidő, bíró az csak úgy dísznek. (George elég komolyan vette a dolgokat és különböző felállásokat és taktikákat dolgozott ki papíron.) Kezdődjék a játék ! Az első 10 percben lerohantuk őket és lőttem illetve fejeltem egy gólt, szóval jól álltunk. Az első félidő kiválóra sikeredett, de aztán a másodikban cseréltük néhány embert és a szerencse se állt a mi pártunkon úgyhogy kaptunk 2 potyagólt. Így 2:2-es összesítéssel távoztunk a pályáról, mi csalódottak voltunk, mert nyerhettünk volna, az oroszok meg rohadtul örültek neki hogy kihúzták egy döntetlennel. Örültem kiváló teljesítményemnek és annak, hogy két ízben elég csúnyán kifektettem két oroszt. Persze aztán jöttek a nagy taktika megbeszélések és értékelések, ahogy azt kell. Ennek örömére George összedobott egy honlapot is a csapat számára. Szerdán a tanárok ellen játszunk az is érdekes meccsnek ígérkezik. Reméljük az idő jobb lesz akkor.

(ha valakit érdekel a honlap kattintson ide)